0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Столичні дорожники почали наносити розмітку за допомогою нового матеріалу


Столичні дорожники почали наносити розмітку за допомогою нового матеріалу

В Оболонському районі Києва, на вулиці Прирічній, 37, в якості експерименту нанесено розмітку дорожнього переходу з використанням інноваційного матеріалу.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на Наш Київ і “Київавтодор”.

“Зебру” нанесено полімерною стрічкою, яка використовується в Європі. Столичні комунальники вирішили поспостерігати, як така технологія поведеться в умовах Києва.

“Цей матеріал досить дорогий, але має хороші експлуатаційні властивості: високу зносостійкість, функціональну довговічність, високий коефіцієнт зчеплення, збереження коефіцієнта світловідбивання протягом усього терміну експлуатації, підвищену міцність тощо”, – розповіли в “Київавтодорі”.

Фахівці комунального підприємства спостерігатимуть за експлуатацією полімерної стрічки в реальних умовах, після чого буде прийнято рішення про доцільність її широкого застосування.

Зазначається, що нанесення розмітки було виконано коштом виробника плівки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування