Названо найкращі регіони для будівництва лінії Hyperloop


Названо найкращі регіони для будівництва лінії Hyperloop

Стартап Hyperloop One відібрав 10 найперспективніших районів, в яких може з’явитися вакуумна транспортна система. До топу претендентів увійшли країни Північної Америки, а також Британія і Індія.

Подати заявку на конкурс Global Challenge могли будь-які міста і країни, зацікавлені в будівництві лінії вакуумних поїздів. У квітні і червні Hyperloop One відібрала найбільш перспективні маршрути в Європі і США, а тепер представила остаточний список кандидатів. Відбір проводили експерти з інфраструктури, транспорту і технологій.

До нього увійшли 4 напрямки в США. Найдовший маршрут довжиною 1030 км охоплює міста з населенням понад 18 млн осіб і проходить через Даллас, Ларедо і Х’юстон.

Найбільше охоплення населення обіцяють маршрути в Індії. У списку їх два: один з’єднує Мумбай з Ченнаї, а другий – Бангалор з Ченнаї. Також Hyperloop One відібрав два напрямки в Великобританії і по одному в Мексиці і Канаді.
Кожен з маршрутів компанія детально вивчить і відбере один, який найкраще відповідає вимогам. Враховувати буде як економічні переваги, так і вимоги регуляторів.

Як пише Engadget, стартап також веде переговори про будівництво вакуумної системи в Колорадо. Раніше Hyperloop One уклала договір про наміри з Естонією, а до цього обговорювала плани будівництва з владою США, Індії та країн Європи. Однак найбільшого успіху в переговорах компанії вдалося досягти в ОАЕ. Вже на початку 2020-х років Hyperloop One планує запустити систему вакуумного транспортування вантажів у Дубаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua