Революційна технологія Microsoft неабияк полегшить життя геймерам


Революційна технологія Microsoft неабияк полегшить життя геймерам

Microsoft можна любити, а можна і ненавидіти, але сперечатися з тим, що це одна з компаній, що стоять на піку прогресу, досить складно. Днями представники Microsoft оголосили, що зараз повним ходом йде розробка чергової революційної технології – інтелектуальної системи установки ігор, яка дозволить користувачам заощадити місце на жорсткому диску. Зараз функція під робочою назвою Intelligent Delivery перебуває на стадії тестування.

Принцип роботи «Інтелектуальної доставки» полягає в тому, що вона розділяє будь-який додаток для Xbox на помічені відповідними тегами сегменти. Це дозволяє власнику консолі завантажувати гру або програму в повному обсязі, а частинами. Скажімо, власникові звичайної Xbox One не потрібні 4K-Ассети, що додаються до гри, розробленої з прицілом на Xbox One X, а російськомовному користувачеві навряд чи знадобиться французьке або японське озвучення – отже, вони можуть просто прибрати «галочки» з цих пунктів і не забивати жорсткий диск непотрібною інформацією.

За попередніми даними експертів, розвиток нової системи гальмується тим, що її творці не хочуть занадто ускладнювати і «перевантажувати» процес встановлення ігор та програм. В іншому ж вони стверджують, що Intelligent Delivery досить добре продумана і потенційно може вирішити одвічну проблему браку місця на жорстких дисках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua