"План Маршалла для України" розрахований на 10 років, в середньостроковій перспективі передбачає по $5 млрд на рік - Кубів


"План Маршалла для України" розрахований на 10 років, в середньостроковій перспективі передбачає по $5 млрд на рік - Кубів

“План Маршалла для України” розрахований на 10 років і в середньостроковій перспективі (2018-2020 рр.) передбачає виділення по $5 млрд на рік, повідомив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку Степан Кубів у четвер.

“Ми погодили пріоритети діяльності, які лягають у площину інфраструктурних проектів, енергоефективності, цифрової економіки через призму малого бізнесу”, – сказав він під час брифінгу після зустрічі з екс-прем’єром Литовської Республіки Андрюсом Кубілюсом, присвяченої питанням довгострокової фінансової підтримки реформ в Україні.

За словами С.Кубіва, пріоритетними будуть інфраструктурні проекти, напрямки енергоефективності, цифрової економіки.

А.Кубілюс, який є співавтором “Плану Маршалла для України”, на брифінгу зазначив, що за умови отримання Україною щорічних інвестицій в сумі $5 млрд зростання її економіки складе 6-8% ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua