НБУ продовжив термін дії свідоцтв про внесення до реєстру аудиторських фірм 14 аудиторам


НБУ продовжив термін дії свідоцтв про внесення до реєстру аудиторських фірм 14 аудиторам

Національний банк України (НБУ) на п’ять років продовжив термін дії свідоцтв про внесення до реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, 14 аудиторським фірмам.

Згідно з повідомленням на веб-сайті НБУ, зокрема, у цей перелік увійшли аудиторські компанії “Аваль”, “Актив-Аудит”, “Бейкер Тіллі Україна”, “Грантьє”, “Ернст енд Янг Аудиторські послуги”, “Кадастр-Аудит”, “КиївАудит”, “КПМГ Аудит”, “ПКФ Аудит-Фінанси”, “Совєт ЛТД”, “РСМ України”, “Каупервуд”, “Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компанії” та “Респект”.

Як нагадується у повідомленні, регулятор планує посилити вимоги до аудиторських фірм для підвищення якості проведення аудиторських перевірок банків. За оцінкою НБУ, в даний час новим вимогам відповідає незначна кількість аудиторських компаній. НБУ надасть час, протягом якого аудиторські фірми повинні будуть привести свою діяльність у відповідність до нових вимог, йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua