Швейцарська компанія має намір купити 40% банку "Львів"


Швейцарська компанія має намір купити 40% банку "Львів"

Швейцарська компанія з управління активами ResponsAbility Participations має намір придбати 40% акцій банку “Львів”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

12 вересня банк “Львів” подав необхідну документацію в Національний банк щодо погодження інвестиції нового стратегічного акціонера, швейцарської компанії з управління активами ResponsAbility Participations AG.

Власник банку Маргейр Петурссон почав співпрацю з новим партнером, який розділяє його переконання в тому, що банк Львова якнайкраще підходить для обслуговування клієнтів у Західній Україні.

“Найкращий практичний досвід зі Швейцарії, провідного світового банківського ринку, дозволять нам зростати і розвивати міцний і надійний регіональний банк для малого і середнього бізнесу та приватних осіб. Пан Петурссон і ResponsAbility поділяють прагнення стати провідним постачальником надійних і орієнтованих на потреби клієнтів фінансових послуг для малого та середнього бізнесу у Західній Україні”, – повідомляє прес-служба банку.

В даний час банк контролюється відомим ісландським шахістом Маргейром Петурссоном.

Як повідомлялося, за даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 44-е місце (1,483 млрд гривень) серед 88 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua