Економіка Росії з 2014 р. через санкції втратила $55 млрд - ООН


Економіка Росії з 2014 р. через санкції втратила $55 млрд - ООН

Спеціальний доповідач ООН з питань негативного впливу односторонніх примусових заходів на здійснення прав людини Ідріс Джазаїрі озвучив втрати від антиросійських санкцій країн, які їх ввели, і Росії.

Російська економіка з 2014 року, коли після приєднання Криму і погіршення ситуації на сході України почалося введення санкцій, втратила внаслідок їх впливу $55 млрд, йдеться в доповіді, присвяченій впливу санкцій відносно Москви і відповідних заходів, прийнятих Росією. Деталі доповіді наводить агентство ЕФЕ.

У доповіді також наголошується, що санкції відносно Росії коштують країнам, які їх ввели, по $3,2 млрд щомісяця. У документі йдеться, що основний тягар втрат лягає на країни ЄС.

В. Джазаїрі вважає, що через три роки після введення обмежувальних заходів відносно Росії необхідна оцінка їх ефективності.

“Я рекомендую зробити це негайно”, – заявив він в доповіді.

На думку В. Джазаїрі, обмежувальні заходи необхідно почати поступово знімати, при цьому, насамперед, скасовувати ті санкції, які зачіпають населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування