Японія почне впроваджувати безпілотники для перевезення літніх жителів


Японія почне впроваджувати безпілотники для перевезення літніх жителів

У невеликому японському місті Нішіката з’явився автобус-безпілотник, розроблений японською компанією інтернет-торгівлі і постачальником мобільних ігор DeNA Co, повідомляє Reuters.

Японія починає експериментувати з автобусами-безпілотниками в сільських місцевостях, таких як містечко Нішіката, розташоване в 115 км на північ від столиці Токіо, де населенню дуже бракує автобусів і таксі.

Швидке просування технологій автономного водіння спонукає міста, як Париж і Сінгапур, експериментувати з такими послугами, які можуть виявитися незамінними і в Японії, де населення в сільських районах не тільки старіє, але і скорочується. Японія може запустити безпілотний транспорт для сільських громад до 2020 року, якщо випробування, започатковані цього місяця, виявляться успішними.

Уряд також планує перетворити місця для зупинки і відпочинку на автомагістралях в центри надання літнім людям різних послуг. «Сільські місцевості в Японії старіють навіть швидше, ніж міста, і для роботи автобусів і таксі просто недостатньо працівників», – сказав Хіроші Накаджіма, розробник програмного забезпечення для автобусів-безпілотників. В процесі тестування вже перевірили безпеку транспортного засобу в дорожніх умовах. Єдиний мінус – ТЗ розвиває швидкість тільки до 10 км/год.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування