Голова Єврокомісії запропонував запровадити євро у всіх країнах Євросоюзу


Голова Єврокомісії запропонував запровадити євро у всіх країнах Євросоюзу

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер запропонував ввести євро на всій території Європейського союзу.

Виступаючи з щорічним посланням у Європарламенті, він заявив, що на єдину європейську валюту необхідно перейти всім країнам ЄС, включаючи східноєвропейські, серед яких – країни з нестабільною економікою, такі як Болгарія і Румунія, а також Польща і Угорщина, що критично ставляться до політики європейської єдності.

Ж.-К. Юнкер запропонував створити нову програму, в рамках якої країнам буде надана технічна та фінансова допомога для переходу на єдину європейську валюту, пише Independent.

В даний час в єврозону входять 19 з 28 країн Євросоюзу.

Крім того, голова Єврокомісії закликав до більш тісної співпраці всередині ЄС. На його думку, необхідно розробити стратегію, яка забезпечить конкурентоспроможність європейської промисловості. Слід також створити нову структуру, яка буде стежити за дотриманням єдиних стандартів на ринках праці країн ЄС.

Юнкер закликав до зміцнення торгових відносин з партнерами ЄС і заявив, що до 2019 року Євросоюз має намір укласти торговельні угоди з Австралією і Новою Зеландією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua