Mercedes 2019 року випустить гібрид на водні


Mercedes 2019 року випустить гібрид на водні

Mercedes-Benz GLC F-Cell стане першим гібридним автомобілем, що працює також на водні, пише The Verge. Автовиробник представив тестові моделі GLC F-Cell у вівторок на щорічному міжнародному автомобільному шоу у Франкфурті і заявив, що продажі в США почнуться з 2019 року.

Деякі автовиробники наважуються на виробництво автомобілів з водневим двигуном, але Mercedes-Benz, схоже, має намір вивчити всі види палива і побачити, які відгуки які вони знаходять у споживачів.

Досліджувані моделі мають потужність 197 к. с., ємність акумулятора становить 13,8 квтг, а об’єм водневого двигуна — 4,4 кг. Після зарядки акумулятора протягом півтори години GLC F-Cell зможе проїхати 48 км. А за допомогою водневого двигуна автомобіль зможе розвинути швидкість до 160 км/год.

В даний час є гідні конкуренти серед гібридів, такі як Honda Clarity Fuel Cell, Hyundai Tucson FCV і Toyota Mirai, доступні в Каліфорнії, і в основному це автомобілі тільки для оренди за $300 -$500 на місяць при оренді протягом 36 місяців.

Вартість оренди Mercedes-Benz буде значно дорожчою, і автомобіль буде доступний тільки там, де є водневі заправки.

Інфраструктура водневого палива поки що обмежена Лос-Анджелесом і Сан-Франциско. Звичайно, планується побудувати більше заправних станцій, але поки що на більшій частині території США вони недоступні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua