Intel приступає до розробки інфраструктури Інтернету речей


Intel приступає до розробки інфраструктури Інтернету речей

Китайський гігант сфери телекомунікацій Tencent і компанія Intel підписали договір про наміри, в якому планується спільна розробка рішень на базі блокчейну для інфраструктури Інтернету речей. Про це пише ETHNews з посиланням на місцеве видання.

Як зазначається, офіційну заяву компанією було зроблено в Китаї, в ході щорічного заходу World Internet of Things. Спільні зусилля будуть спрямовані на розвиток проекту компанії Tencent – TUSI Internet of Things laboratory і, зокрема, покликані підвищити безпеку рішень для корпоративних клієнтів на базі технології Інтернету речей.

Також, як повідомляють місцеві джерела, китайський гігант Tencent буде використовувати хмарну блокчейн-технологію Intel, проте не уточнюється, чи будуть це розробки на базі Hyperledger чи ж на основі Coco Framework.

Лабораторія TUSI IoT є дослідним центром, що спеціалізується на випробуваннях перспективних промислових технологій, їх сертифікації, спільній розробці та інших технічних послугах.

Також проект TUSI Internet of Things laboratory ставить перед собою завдання створити “розумне місто”, в якому основні служби функціонуватимуть децентралізовано. На думку учасників проекту, таке можливо реалізувати за допомогою блокчейну, хмарних технологій, а також Інтернету речей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua