НБУ спростив умови для залучення кредитів від МФО


НБУ спростив умови для залучення кредитів від МФО

Національний банк спростив умови для залучення кредитів від міжнародних фінансових організацій.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

“Національний банк спростив порядок отримання резидентами кредитів від міжнародних фінансових організацій для пожвавлення співпраці українського бізнесу з МФО і більш активного припливу боргового капіталу в Україну”, – йдеться у ньому.

Зокрема, зміни передбачають: звільнення кредитних договорів в іноземній валюті з МФО від реєстрації в Національному банку; надання резидентам можливості залучати кредити від МФО за договорами, які містять особливі умови – коли валюта кредиту визначається у гривнях, а всі операції між МФО і резидентом-позичальником проводяться в іноземній валюті.

Операції за кредитним договором з МФО уповноважений банк буде проводити у відповідності з умовами самого договору, а транскордонні операції (у тому числі за рахунок купленої іноземної валюти) буде дозволено проводити без реєстрації Національного банку.

Зазначені зміни затверджено постановою правління НБУ від 7 вересня 2017 №88 “Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Національного банку України”. Постанова набуває чинності з 13 вересня 2017 року.

На початку серпня НБУ дозволив банкам не отримувати індивідуальну ліцензію на валютні операції для інвестицій в боргові цінні папери, випущені за кордоном для фінансування кредиту, наданого нерезидентом цьому банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua