Відкривати депозити в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank стало ще зручніше і вигідніше


Відкривати депозити в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank стало ще зручніше і вигідніше

Альфа-Банк Україна пропонує три нові переваги для клієнтів, які оформлюють депозит онлайн в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Перша – підвищена прибутковість за строковими онлайн-вкладами: до 19% річних у гривні та до 7% річних в доларах США. А це на 1 і 0,5 процентних пунктів вище, ніж за офлайновими гривневими і доларовими вкладами відповідно.

Друга – до 22:45 продовжений операційний день для відкриття онлайн-депозитів у My Alfa-Bank. Клієнти Альфа-Банку Україна не підлаштовують свій ритм життя під графік роботи відділень: оформлюють вклад сьогодні до 22:45 включно, а вже наступного дня починається нарахування процентного доходу. Це особливо вигідно при відкритті депозитів напередодні святкових днів і вихідних.

Третя, але не остання за значенням перевага онлайн-депозитів Альфа-Банку – це можливість не тільки відкрити, але й закрити ощадний вклад в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank. Без відвідування відділення, без автоматичної пролонгації вкладу. Тіло депозиту і процентний дохід зараховуються на рахунок клієнта вже на наступний операційний день.

«Навіть коли мова йде про класичні банківські продукти, такі як депозит, клієнт повинен мати альтернативу у вигляді якісного та зручного обслуговування в онлайн-каналах. Тому Альфа-Банк Україна удосконалив сервіс онлайн-депозитів, щоб наш клієнт по-справжньому занурився в цифровий сервіс, – розповідає Ольга Папанова, директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку України.В інтернет-банкінгу My Alfa-Bank ми запровадили три істотних переваги: ​​підвищену прибутковість за вкладами, подовжений операційний день до 22:45 і можливість закриття вкладу онлайн, без відвідування відділення. Це кроки, які покривають не тільки базові потреби digital-клієнтів, але і надають їм відчутні переваги».

Почати користуватися всіма перевагами онлайн-депозитів в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank можна вже зараз https://my.alfabank.com.ua/login.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua