Швейцарія побудує автоматизований тунель для доставки вантажів


Швейцарія побудує автоматизований тунель для доставки вантажів

Хоча швейцарські міста важко назвати густонаселеними, країна часто стоїть в пробках і стикається з логістичними труднощами. Вирішити їх має намір об’єднання Cargo Sous Terrain. До 2040 року воно побудує на півночі країни футуристичний підземний тунель — на сонячній енергії, з розумними датчиками і безпілотними візками для вантажів.

У найближчі 20 років кількість вантажного транспорту на дорогах Швейцарії зросте на 37%, прогнозує член ради директорів Cargo Sous Terrain Деніель Вінер. Паралельно з цим в країні зростає населення — очікується, що через 15 років у північних регіонах воно досягне 10 млн. Великі міста вже стикаються з логістичними труднощами, а в майбутньому ситуація тільки погіршиться.

Cargo Sous Terrain збирається скоротити завантаженість доріг на 40% за допомогою цілодобової системи транспортування вантажів. Організація, в яку увійшло кілька великих швейцарських компаній, до 2040 року побудує тунелі. Ними будуть рухатися безпілотні вагонетки з вантажами. Від тунелю за адресами товари будуть розвозити електромобілі.

Вся система буде працювати від відновлюваних джерел енергії. Таким чином Cargo Sous Terrain сподівається скоротити кількість викидів CO2 на 80%. Попервах електротранспорт буде пілотованим, але потім зможе обходитися без водіїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua