Гройсман пояснив, чим зумовлене зростання цін в Україні


Гройсман пояснив, чим зумовлене зростання цін в Україні

На зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари, пояснив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Мене теж непокоїть зростання цін, особливо на продукти харчування. Це все викликано не зростанням соціальних стандартів, а викликано, в тому числі коливанням зовнішніх ринків. Якщо ми подивимося зростання цін за кордоном, то ми розуміємо, що тут є проблеми, де вже імпорт тисне на українські ціни”, – сказав В. Гройсман.

Він зазначив, що завданням уряду є створення умов, коли зростання доходів громадян буде випереджати зростання цін, а також в деяких випадках – зупинити зростання цін.

“Ми пробуємо ряд заходів, які дозволять нам, по-перше, зупинити зростання (цін – ред.) по деяких категоріях (товарів – ред.). Також ми маємо і сезонні коливання, це очевидний факт, що, наприклад, восени одна група товарів дорожчає”, – сказав прем’єр.

Як повідомлялося, раніше В. Гройсман запевняв, що в найближчі тижні в Україні очікується зниження цін на м’ясну продукцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua