0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дефекти перовскітових сонячних панелей можна виправити світлом і водою


Дефекти перовскітових сонячних панелей можна виправити світлом і водою

У 2016 році вчені цієї групи вперше відкрили можливість «лікування» дефектів кристалічної структури перовскітів за допомогою світла, але тоді досягнутий ними ефект був короткочасним. Тепер, як повідомляє EurekAlert, їм вдалося добитися постійних змін.

Сьогодні більшість сонячних елементів на ринку — кремнієві, але висока ціна цього матеріалу і енерговитрати при виробництві змушують дослідників шукати інші альтернативи для фотоелектроніки. Перовскіт, мабуть, найбільш багатообіцяючий з них: він дешевий, його легко виробляти, і всього через кілька років після його відкриття ККД конверсії сонячного світла в електрику у цього матеріалу майже зрівнявся з продуктивністю кремнію.

Однак, незважаючи на потенціал перовскітів, їх ефективність обмежується деякими чинниками. Крихітні дефекти в кристалічній структурі перовскітів можуть змушувати електрони «застрягати», що перешкоджає конверсії енергії фотонів в електрику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування