6 ознак того, що автомобіль «доживає» останні дні


6 ознак того, що автомобіль «доживає» останні дні

Є низка ознак, які точно підкажуть наявність серйозних проблем у роботі уживаного авто. Проблеми самі дадуть про себе знати або звуками, або зовнішнім виглядом, або відмовою якихось систем, а швидше за все – всім вищевказаним.

Горять лампочки на приладовій панелі

«Лампочка горить, але їздити можна». Знайомий вираз? Якщо так, то новини для вас невтішні – індикатори на панелі приладів просто так не загоряються. Звісно, якщо блимає лампочка, що попереджає про порожній бачок омивача, нічого смертельного немає. Але от якщо світиться Check Engine, то вам дійсно потрібно терміново заїхати на сервіс. Такі речі просто так не виникають. Вже були там, а проблема з’явилася знову? Тоді не виключено, що двигуну або якійсь іншій системі потрібен більш серйозний ремонт.

Підвищена витрата масла

Масло в двигуні виконує відразу дві функції: змазує і охолоджує. Цей пункт сміливо можна віднести не тільки до масла, але і до пального, і взагалі будь-якої іншої технічної рідини: охолоджуючої, гальмівної, рідини для ГПК, трансмісійної та т.д. Якщо ви відзначаєте підвищене споживання, значить, в машині або є протікання, або більш серйозна поломка.

Дим

За великим рахунком, цей пункт навіть не варто було б коментувати. Поява диму (не плутати з нормальним вихлопом) будь-якого кольору не обіцяє нічого хорошого. Сизий або синій дим зазвичай вказує на потрапляння масла в циліндри двигуна, густий білий дим – на охолоджуючу рідину, проблеми з головкою блоку або з трансмісійною рідиною.

Сторонні звуки

Коли мова заходить про б/у автомобіль, багато хто заплющує очі на подібну какофонію. Запам’ятайте: якщо ви чуєте неприємні звуки з моторного відсіку, то, швидше за все, серйозні проблеми з ДВЗ вже є, і вам потрібно терміново їх вирішувати. Те ж стосується і інших ключових елементів автомобіля, наприклад, коробки передач і підвіски.

Корозія

Якщо бачите іржу на кузові, яка виникла на відносно новій машині після невеликого ДТП – це ще не так страшно. Інша справа, якщо мова йде про автомобіль у віці, у якого корозія покриває вже не тільки зовнішні елементи, а й елементи підвіски, паливну та гальмівну магістралі і т.д.

Проблеми з електрикою

Якщо у вас просто перегоріла лампочка або “помер” запобіжник, приводу для серйозного занепокоєння немає. Але якщо у вас виникають проблеми з запуском двигуна, або акумулятор постійно розряджається, то це вже причина для візиту на сервіс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua