За рахунок держави: в Україні готуються до утилізації старих авто


За рахунок держави: в Україні готуються до утилізації старих авто

Державна фіскальна служба підготувала проект постанови про утилізацію старих автомобілів, які перейшли у державну власність.

Утилізації підлягають авто, які були конфісковані за порушення митних норм або за рішенням суду, не відповідали екологічним нормам, а також непридатні до експлуатації. Зазначається, що в першу чергу під утилізацію підуть авто, вироблені до 2010 року, які, на думку авторів проекту, шкодять екології.

Перед утилізацією МВС перевірить машину по базах даних викрадених авто і на підробку номерів. Також підприємства, які проводять утилізацію, повинні будуть попередньо провести техекспертизу автомобіля. Придатні деталі виставлять на продаж, а сталеве відправлять на металобрухт. Переробляти машини будуть за рахунок держави.

Читайте також: У ДФС повідомили, скільки в Україні авто на іноземних номерах з порушенням терміну ввезення

Автомобілі, придатні до експлуатації, які відповідають еконормам, можуть бути розмитнені за існуючими тарифами та продані або передані державним структурам. Також перед утилізацією ДФС зобов’язана буде за 15 днів до відправлення на переробку попередити власника авто про можливість розмитнити і забрати авто або заплатити штраф і вивезти з країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua