Генпрокуратура і СБУ проводять обшуки у підрозділах "Укрзалізниці"


Генпрокуратура і СБУ проводять обшуки у підрозділах "Укрзалізниці"

Генеральна прокуратура України спільно з працівниками Служби безпеки проводять обшуки в ПАТ “Укрзалізниця”.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

“Генеральною прокуратурою України при здійсненні досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України вживаються системні заходи щодо припинення фактів, пов’язаних з розкраданням грошових коштів у ПАТ “Укрзалізниця”, зокрема тих, які призначалися для забезпечення належних умов перевезення пасажирів”, – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що підрозділом ПАТ “Укрзалізниця” на початку літа 2017 нібито з метою належного функціонування систем кондиціонування пасажирських вагонів укладено з господарським підприємством договір на суму понад 3,8 млн гривень на закупівлю 7 тонн холодоагента. Згідно з висновком судового експерта, поставлена ​​речовина непридатна для використання в системах кондиціонування поїздів, призначених для перевезення пасажирів.

З метою документування відповідної злочинної діяльності Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки України в підрозділах ПАТ “Укрзалізниця” в даний час проводяться обшуки. Вже вилучена технічна документація і понад 45 балонів з невідомою речовиною, яка, за супровідними документами, нібито є холодоагентом. Зараз вирішується питання про оголошення підозри посадовим особам ПАТ “Укрзалізниця”, які брали неналежний товар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування