В Україні до кінця року запрацює онлайн-реєстрація авто


В Україні до кінця року запрацює онлайн-реєстрація авто

Онлайн-послуга первинної реєстрації автомобіля запрацює до кінця 2017 року, повідомив перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб.

“Запустимо первинну реєстрацію авто, це плани на один-два місяці. До кінця року це точно запрацює”, – сказав він.

Також Вискуб зазначив, що у вересні буде представлений кабінет перевізника, в якому буде інформація про ліцензії, дозволи перевізника і багато іншого. Він додав, що в першу чергу повинні бути введені електронні послуги в таких сферах як земельна, будівельна, соціальна, реєстрація авто та інше.

“Ці послуги відповідають послуг, визначених в директиві Європейського Союзу, і повинні надаватися онлайн в кожній країні-члені”, – додав він.

Довідка Finance.ua

  • З 1 березня почав працювати онлайн-сервіс Міністерства юстиції та Державного агентства з питань електронного уряду, вже зареєстровано 1211 фізичних осіб – підприємців.
  • На початку серпня прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що в Україні до кінця року планується ввести ряд онлайн-сервісів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування