Amazon запатентувала дрон, який говорить


Amazon запатентувала дрон, який говорить

Відповідно до патенту, поданого в Управління з патентів і товарних знаків США, Amazon розглядає можливість створення дронів, що говорять. Тепер, якщо дрон несправний і буде приземлятися, він зможе попередити людей про неполадку і просити відійти, повідомляє The Drive.

Відповідно до патенту, безпілотники Amazon зможуть «вести діалог з господарем, щоб запросити інформацію і/або відповісти на питання». Це означає, що компанія не тільки думає про потенційні аварії, але і може дозволити клієнтам перепланувати поставку. Наприклад, в разі, якщо ви запрограмували дрона доставити щось, але ваші плани змінилися, і ви забули скасувати команду і бачите, як дрон відлітає. Було б дуже зручно, якби ви могли крикнути йому, що хочете скасувати замовлення.

Piccy.info - Free Image Hosting

Також патент також згадує, що дрон «може попросити людину ідентифікувати себе до передачі посилки в пункті призначення», що є досить здоровою ідеєю для цінних посилок.

Цей патент навіть враховує нещасні випадки і детально розповідає про те, як споживачі могли б допомогти в таких ситуаціях. Amazon дає зрозуміти, що бездоганні на 100% поставки не гарантуються. Поки ніхто не гарантує, що всі ці новинки будуть реалізовані в їхньому майбутньому парку безпілотних літальних апаратів, але виглядають вони цілком доцільно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua