Долар досяг максимуму за 2 тижні в парі з ієною


Долар досяг максимуму за 2 тижні в парі з ієною

Долар в середу дорожчає відносно євро, піднімаючись із мінімуму більш ніж за 2,5 роки, а також зростає в парі з ієною, досягнувши найвищої позначки за два тижні.

Ослаблення напруженості на Корейському півострові і підвищення прибутковості US Treasuries надають підтримку долару і ризиковим активам. Увага інвесторів переключилася на американську економіку – в середу будуть оприлюднені переглянуті дані про ВВП США в II кварталі, в четвер – про витрати і доходи споживачів, в п’ятницю – доповідь про стан ринку праці в серпні.

30 серпня євро коштував $1,1951 в порівнянні з $1,1972 на закриття північноамериканського ринку у вівторок.

Курс долара до ієни склав 110,05 ієни/$1 проти 109,71 ієни/$1 за підсумками попередньої сесії. Євро в парі з японською нацвалютою подорожчав до 131,53 ієни з 131,35 напередодні.

Згідно із прогнозом економістів, опитаних The Wall Street Journal, оцінка зростання економіки США в II кварталі буде підвищена з 2,6% до 2,8% завдяки перегляду зростання споживчих витрат з підвищенням – з 2,8% до 3%.

Число робочих місць в США в серпні, ймовірно, збільшиться на 179 тис. після підйому на 209 тис. у липні. Рівень безробіття, як прогнозують експерти, залишиться на позначці 4,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування