ДФС веде активну боротьбу з сірими зарплатами


ДФС веде активну боротьбу з сірими зарплатами

З початку 2017 органами ДФС при перевірці суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення податкового законодавства встановлені у 61% перевірених платників, — повідомляє прес-служба фіскалів.

До бюджету донараховано понад 250 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, близько 89 млн. грн. єдиного внеску та майже 19 млн. грн. військового збору. Завдяки заходам податкового контролю було виявлено 1,6 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася роботодавцями без оформлення трудових відносин.

Крім цього, за результатами роботи працівників ДФС у складі робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, здійснено обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних і фізичних осіб, комерційних підприємств та проведено роз’яснювальну роботу з роботодавцями. За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено близько 23 тис. трудових договорів з найманими працівниками.

В органи прокуратури направлено матеріали щодо 40 юридичних осіб, які мали довготривалу заборгованість із виплати заробітної плати.

Крім того, для підвищення рівня заробітної плати працівниками контролюючих органів проведена індивідуальна роз’яснювальна робота з роботодавцями, за рахунок якої в січні — липні цього року підвищили рівень виплат понад 14,5 тис. роботодавців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування