Держенергоефективності подасть в Раду закон про застосування біопалива в бензині


Держенергоефективності подасть в Раду закон про застосування біопалива в бензині

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) має намір зареєструвати у Верховній Раді законопроект, що регламентує обов’язкове застосування біопалива в складі бензину.

“Сьогодні такий закон, що відповідає європейським директивам і нашому національному плану дій, розроблено… Цей закон найближчим часом буде зареєстрований у Верховній Раді”, – сказав голова агентства Сергій Савчук на прес-конференції в Києві у вівторок.

За його словами, даний законопроект передбачає, що з 1 липня 2018 року в Україні у складі бензину повинно бути не менше ніж 3-4 енергетичні відсотки добавок біоетанолу або біодизеля, а з 1 липня 2019 року – не менше ніж 4,8 енергетичного відсотка.

“Це дасть нам можливість заміщення споживання нафтопродуктів, 95% яких імпортуються, тоді як Україна має величезні обсяги кукурудзи, яку ми експортуємо лише у вигляді сировини. Водночас інші країни з кукурудзи роблять біоетанол і використовують як паливо”, – прокоментував Савчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування