Уряд озвучив розмір максимальної пенсії в Україні


Уряд озвучив розмір максимальної пенсії в Україні

Максимальна пенсія в Україні нині складає 10 тисяч 740 гривень.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогодні максимальна пенсія складає 10 тисяч 740 гривень», – зазначив Шамбір.

Він додав, що починаючи з 2011 року жодної пенсії, яка призначається в розмірі більше ніж 10 740 гривень, немає.

«Є пенсії, які призначені до цього (року – ред.). Вони дещо більші, але, знову ж таки, – дивлячись у кого», – наголосив заступник міністра.

На репліку журналістів щодо високих пенсій суддів, заступник міністра відповів: «Ще раз хочу сказати, що пенсій у нас немає більше 10 тисяч 740 гривень. У суддів є така виплата, як щомісячне довічне грошове утримання. …Але це не пенсія. Я згоден, що питання є, але на сьогодні шановні депутати прийняли такий закон. Іншого нічого не можу сказати».

Довідка Finance.UA:

  • Пенсійна реформа передбачає осучаснення пенсій шляхом перерахування з 1 жовтня 2017 року соціального страхування з використанням єдиного показника середньої заробітної плати, який використовується для призначення пенсії в 2017 році в сумі 3 тис. 764,4 грн.
  • Пенсійна реформа передбачає вихід на пенсію за умови наявності страхового стажу не менш 25 років, який до 2028 підвищиться до 35 років.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування