Нацфінпослуг погодила законопроект про створення і запровадження кредитного реєстру НБУ


Нацфінпослуг погодила законопроект про створення і запровадження кредитного реєстру НБУ

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг погодила законопроект про створення і запровадження кредитного реєстру Національного банку.

Про це йдеться в розпорядженні комісії №3570 від 18 серпня.

“Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг постановила схвалити без зауважень проект закону України “Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо створення і запровадження кредитного реєстру Національного банку”, – йдеться в документі.

У розпорядженні зазначається, що департамент консолідованого нагляду та методології повинен повідомити Міністерству фінансів про прийняте рішення.

Кредитний реєстр НБУ має виступати своєрідним бюро кредитних історій для юросіб, що містить інформацію про поточну суму їхньої заборгованості перед банками, повноту і своєчасність виконання зобов’язань перед кредиторами в різних банківських установах.

Раніше НБУ заявляв про наміри запустити в тестовому режимі кредитний реєстр позичальників до кінця 2017 року.

Очікується, що з реєстром будуть працювати абсолютно всі банки, в майбутньому, можливо, інформація в реєстрі буде розширена і на інші види фінансової діяльності

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування