Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт


Будівельні підприємства України збільшили обсяги робіт

Будівельні підприємства України в січні-липні 2017 року збільшили обсяги робіт порівняно з аналогічним періодом минулого року на 24,2% – до 44,2 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 20% – до 23,2 мільярда гривень, у тому числі по будівництву житлових будинків – на 15,3%, до 11,9 мільярда гривень, з будівництва нежитлових будівель – на 25,7%, до 11,3 мільярда гривень.

Роботи з будівництва інженерних споруд зросли на 29,5% – до 20,96 мільярда гривень. У Держстаті зазначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння у січні-липні становлять 77,8% від загального обсягу, тоді як роботи по капітальному та поточному ремонту – 12,3% і 9,9% відповідно.

Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 28,8% – до 11,34 мільярда гривень, виконавши 25,7% від загального обсягу робіт в країні. У повідомленні Держстату наголошується, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування