Нефьодов: чистий прибуток держпідприємств торік сягнув 26,4 млрд грн


Нефьодов: чистий прибуток держпідприємств торік сягнув 26,4 млрд грн

Чистий прибуток державних підприємств України у 2016 році становила 26,4 млрд грн. Про це під час брифінгу заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

“Ми сьогодні представляємо результати роботи сектору державних підприємств. Результати за 2016 рік: чистий прибуток досяг 26,4 млрд грн. Це, звичайно, великий крок вперед, порівняно із минулим роком. За результатами 2015 року збиток сягав 53 млрд грн, тому, звичайно, на контрасті це досить оптимістичний показник”, – сказав він.

М.Нефьодов додав, що у 2016 році балансова вартість портфелю топ-100 державних промислових компаній становила 1,4 трлн грн.

“Балансова вартість портфелю топ-100 держкомпаній, звідси виключені державні банки, тому що вони просто спотворюють статистику, тому що зрозуміло – просто додавати банки до промислових підприємств не дуже коректно. Але якщо казати саме про промисловий сектор, то ці активи склали 1,4 трлн грн. Звичайно, 26 млрд у порівнянні,.. це зовсім не той показник, яким можна пишатися”, – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування