Wal-Mart запатентувала літаючий склад-дирижабль


Wal-Mart запатентувала літаючий склад-дирижабль

Торгова мережа Wal-Mart подала заявку на патент літаючого складу, товари з якого будуть доставляти дрони. Аналогічний патент в кінці минулого року оформив головний конкурент торгової мережі, онлайн-ритейлер Amazon.

Поки норми регулювання в США не дозволяють компаніям експериментувати з доставкою товарів дронами, їм залишається тільки патентувати свої розробки в надії на майбутню реалізацію. У грудні 2016 року онлайн-ритейлер Amazon запатентувала схожі на дирижаблі повітряні центри обробки і доставки посилок. На борту літаючих складів, за планом компанії, зможуть перебувати не тільки посилки і дрони-кур’єри, а й персонал.

Тепер схожу розробку запатентувала і найбільша торговельна мережа Wal-Mart. У заявці компанії описаний наповнений газом повітряний транспорт, а також система запуску дронів. Дирижабль зможе підніматися на висоту 150-300 метрів в автономному режимі або під дистанційним управлінням з землі.

Як зазначає Bloomberg, повітряний склад з дрона дозволить компанії знизити витрати на доставку онлайн-замовлень. Значна частина грошей іде на так звану останню милю – доставку до будинку клієнта. Щоб цього уникнути, Wal-Mart пропонує покупцям забирати замовлення в пунктах видачі за більш вигідними умовами.
Ще одна перевага складу-дирижабля – це можливість переміщатися і обслуговувати відразу декілька районів і навіть міст.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування