Датська Moeller-Maersk продала свій нафтогазовий бізнес Total за $7,5 млрд


Датська Moeller-Maersk продала свій нафтогазовий бізнес Total за $7,5 млрд

Датська A.P. Moeller-Maersk A/S досягла угоди про продаж свого нафтогазового підрозділу Maersk Oil французькій Total SA за $7,45 млрд.

В рамках угоди Moeller-Maersk отримає 97,5 млн акцій Total (близько 3,76% капіталу), вартість яких оцінюється в $4,95 млрд, повідомляється в прес-релізі датської компанії.

Також Total прийме на себе короткострокові зобов’язання на суму $2,5 млрд, які Moeller-Maersk передасть Maersk Oil. Французька компанія виплатить цей борг Moeller-Maersk відразу після завершення угоди.

Закриття угоди планується провести в першому кварталі 2018 року. До цього вона повинна отримати схвалення з боку регулюючих органів, включаючи міністерство енергетики, комунальних послуг та клімату Данії.

A.P. Moeller-Maersk Group є багатопрофільною корпорацією, представленою в 130 країнах. Заснована в 1904 році, штаб-квартира розташована в Копенгагені. В її підрозділах, серед яких найбільша в світі судноплавна лінія, компанії енергетичного, виробничого і логістичного секторів, працює близько 88 тис. осіб.

Групі належить 40 контейнерних терміналів по всьому світу, в більшості – в спільному володінні з портовими адміністраціями, також вона володіє кількома найбільшими в світі суднами-контейнеровозами. Крім цього, група в обмеженому обсязі займається видобутком нафти і природного газу, суднобудуванням, також їй належить мережа супермаркетів, поштова компанія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування