Тим, кому мало потужності: Автомобілістам приготували двигун з трьома турбінами


Тим, кому мало потужності: Автомобілістам приготували двигун з трьома турбінами

Японська автомобілебудівна компанія Mazda зареєструвала мотор з потрійним наддувом – двома звичайними турбінами і нагнітачем на електроприводі.

Відповідно до опису патенту, електронагнітач працює при низьких оборотах двигуна, компенсуючи затримку класичних турбін. Це схожа концепція, наприклад, з дволітровою «четвіркою» Volvo – ще в 2014 році марка представила 450-сильний прототип мотора з потрійним наддувом за тим же принципом.

Однак, якщо шведська компанія застосувала в розробці 48-вольтну мережу для забезпечення роботи електричного нагнітача, то Mazda, імовірно, задіє фірмову систему рекуперації енергії i-Eloop. Як і всі подібні системи, вона перетворює і акумулює енергію, що виробляється при гальмуванні (яка потім використовується різним електрообладнанням автомобіля).

Примітно також, що на патентних схемах новий двигун, найімовірніше, зображений в конфігурації для задньопривідної машини. На сьогоднішній день єдина модель марки з заднім приводом – це MX-5, яка оснащується 1,5 і 2,0-літровими моторами потужністю 141 і 182 кінські сили відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування