Кличко пояснив, чому Київ опинився в ТОП-10 найменш комфортних міст


Кличко пояснив, чому Київ опинився в ТОП-10 найменш комфортних міст

Низькі позиції Києва у рейтингу найкомфортніших для проживання міст журналу “The Economist” мер Віталій Кличко пояснив ситуацією на сході України.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті “Факти”.

Мер столиці зазначив, що в порівнянні з 2016 роком, Київ залишився на тому ж місці в рейтингу (131-е), а в порівнянні з 2015-му піднявся на одну позицію (з 132-го місця).

Кличко підкреслив, що, на його думку, цей рейтинг — проекція оцінки експертами того, що відбувається в країні в цілому, а не конкретно в Києві.

“Адже війна на Донбасі — не в Києві. А вона названа однією з причин. Проблеми в економіці? Київ якраз єдине місто в країні, яке показує позитивну динаміку розвитку. Де і безробіття майже немає, і інфраструктура відновлюється активними темпами, і запроваджуються інновації для прозорості процесів управління”, — зазначив Кличко.

На його думку, критерії дослідження, що відображає мирний час, не зовсім підходять для переломного етапу, на якому перебуває сьогодні Україна.

“А Київ у всі роки незалежності був і залишається лідером демократичних перетворень в Україні. Київ змінюється, змінюється і йде вперед, ми робимо його європейським містом. Але ситуація в столиці, на жаль, відрізняється від загальної ситуації в країні та сприйняття її іноземними експертами”, — підкреслив мер Києва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування