Уряд пояснив, чому державі не потрібні цирки


Уряд пояснив, чому державі не потрібні цирки

Україна не зобов’язана підтримувати існування цирків. Про це у інтерв’ю «Главкому» розповів перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов.

«Держава в принципі має позбавитися від державних підприємств, які не потрібні для виконання функцій держави. Якщо щось може робити приватний сектор, то це не має права робити держава. Скажімо, цирки. Це не є сакральна функція держави підтримувати цирки. Не йдеться, що ми когось розженемо, закриємо, артистів звільнимо. Ми вважаємо, що цим цілком може займатися приватний бізнес», – розповів Нефьодов.

За словами заступника міністра економічного розвитку, в Україні вже є приклади успішних приватних цирків. «В Україні є приклади успішних приватних цирків, у світі таких прикладів ще більше. У Великобританії чи США державних цирків немає. Ми хочемо знайти інвесторів, які будуть вкладати кошти в цирки, ставити нові вистави та підвищувати зарплату артистам, вони будуть популярним і затребуваними в глядача. З’явиться якийсь український Cirque du Soleil. Так само має бути в будь-якій іншій сфері, де не є принциповим втручання держави», – додав Нефьодов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування