Щорічний форум по бізнесу з Китаєм


Щорічний форум по бізнесу з Китаєм

26-27 серпня в Києві за підтримки Альфа-Банку Україна відбудеться Форум по бізнесу з Китаєм. Його мета – відкрити для українських підприємців нові можливості по веденню бізнесу в цій державі.

Експерти Альфа-Банк Україна розкажуть, як офіційно оформляти угоди і отримати оборотні гроші, а також, як купити валюту і відправити в Китай. А також дадуть відповідь на всі питання, що стосуються валютно-експортних операцій, нюансів валютного законодавства.

Організатор і основний спікер заходи – Дмитро Ковпак, експерт №1 в області побудови бізнесу з Китаєм, засновник Dreamer Academy, автор програми «Коучинг з 100 $ до 100 000 $», яку пройшли понад 4500 осіб.

Захід покликаний відповісти на найактуальніші питання, що стосуються підбору товарного асортименту, експортних особливостей, організації поставок, торгівлі товарами, виробленими в Китаї, будуть представлені успішні кейси.

Так само на Форумі будуть представлені трендові китайські товари і новинки 2017 го року, які можуть зацікавити українського споживача.

Захід буде проходити в форматі інтерактиву. Ознайомитися з повним складом спікерів і програмою можна за посиланням

Форум буде проходити в конгрес-холі “Космополіт” за адресою: Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування