В Україні споживчі настрої погіршилися


В Україні споживчі настрої погіршилися

Індекс споживчих настроїв в Україні в липні знизився на 0,8 пункту в порівнянні з червнем – до 58,5. Такі дані містяться в дослідженні GfK Ukraine.

При цьому індекс очікуваного розвитку економіки в найближчий рік в липні знизився на 2,9 пункту в порівнянні з червнем і склав 55,6 пункту, а індекс очікуваного розвитку економіки в найближчі 5 років зменшився на 1,5 пункту – до 69,9.

Індекс очікуваних змін особистого матеріального стану знизився на 0,2 пункту – до 47,2, а індекс доцільності великих покупок зріс на 2,9 пункту і склав 59,9. Індекс інфляційних очікувань зріс на 2,9 п. – до 186.

“Липневе зниження індексу споживчих настроїв українців порівняно з червнем є несуттєвим, тому можемо говорити про стабільність індексу протягом трьох останніх місяців. Істотні зміни відбулися в індексі девальваційних очікувань – ймовірно, збільшення цього індексу є реакцією на зростання курсу євро. Разом з тим посилилися інфляційні очікування”, – коментують аналітики GfK Ukraine.

Довідка Finance.UA:

  • Індекс споживчих настроїв в Україні в червні 2017 року зріс на 1,4 пункту в порівнянні з травнем – до 59,4.
  • Базова інфляція в Україні в липні 2017 року в річному вираженні, порівняно з липнем 2016 року, зросла до 7,3% з 6,8% місяцем раніше, в червні до червня.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування