Нафта дорожчає на даних про зниження запасів у США


Нафта дорожчає на даних про зниження запасів у США

Світові ціни на нафту в четвер вранці піднімаються, оскільки трейдери відіграють дані міненерго США про зниження запасів у країні, стримують зростання дані про збільшення видобутку “чорного золота” за тиждень, свідчать дані торгів.

Станом на 07.34 за Києвом вартість жовтневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднімалася на 0,50%, до 50,52 долара за барель. Ціна вересневих ф’ючерсів на нафту марки WTI збільшувалася на 0,28% – до 46,91 долара за барель.

Як повідомило в середу управління енергетичної інформації Міненерго США, комерційні запаси нафти в країні зменшилися на 8,9 мільйона барелів, або на 1,9% – до 466,5 мільйона барелів. Експерти вважали, що запаси знизилися лише на 0,64%, або на 3,058 мільйона барелів, до 472,342 мільйона барелів.

Видобуток нафти в країні за тиждень, що завершився 11 серпня, при цьому зріс на 0,84%, або на 79 тисяч барелів на добу, до 9,502 мільйона барелів на добу, повідомило Міненерго. Збільшилися і запаси нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу (Cushing) – на 0,6 мільйона барелів, склавши 57 мільйонів барелів.

Запаси дистилятів зросли з показника попереднього тижня на 0,7 мільйона барелів, або на 0,5%, до 148,4 мільйона барелів. Експерти прогнозували зниження на 0,572 мільйона барелів. При цьому запаси бензину в США не змінилися, залишившись на рівні в 231,1 мільйона барелів. Аналітики очікували зниження показника на 1,078 мільйона барелів.

“Якщо зниження запасів продовжиться в такому темпі, показник опуститься нижче середнього значення за п’ять років приблизно за два місяці”, – наводить агентство Рейтер слова інвестиційного аналітика Rivkin Securities Вільяма О’Лафліна (William O’Loughlin).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування