Нафтові корпорації почали інвестувати в чисту енергетику


Нафтові корпорації почали інвестувати в чисту енергетику

Великі нафтові компанії — від Royal Dutch Shell до Total і ExxonMobil — починають інвестувати в енергетичні стартапи. Вони вкладають гроші в проекти, пов’язані з вітроенергетикою, сонячною енергією, у біопаливо і нові матеріали, пише Bloomberg.

Нафтові компанії вкладають гроші в розвиток проектів, які покращують електричні мережі, ведуть пошук нових видів палива з відновлювальних ресурсів. В Shell Technology Ventures вважають, що в енергетичній галузі невеликі компанії можуть становити загрозу великим гравцям, тому потрібно завжди залишатися в курсі трендів.

Так, Shell Technology Ventures розподіляє свої інвестиції між нафтогазовими технологіями і чистою енергетикою. Приміром, компанія вклала гроші в Kite Power Systems і Glasspoint Solar Inc. Total Energy Ventures інвестувала $160 млн до сьогоднішнього дня, серед її проектів AutoGrid, United Wind і Off Grid Electric. BP Ventures вклала $325 млн переважно в розробку нових видів палива, якою займаються стартапи Tricoya Technologies, Fulcrum і Solidia.

В ExxonMobil цікавляться темою біопалива, енергоефективних процесів і енергозберігаючих матеріалів і працюють з Synthetic Genomics Inc. і FuelCell Energy Inc. Chevron інвестує в стартапи з 1999 року — її теми – це нафта і газ, передові матеріали, інфраструктура зв’язку та інформаційні технології, а також нові альтернативні джерела енергії, серед нових об’єктів інвестицій нафтової корпорації стартапи Acumentrics і Inventys. Statoil Energy Ventures інвестує в сонячну й вітрову енергетику, транспорт, енергоефективність та інтелектуальні мережі, компанія вклала гроші в ChargePoint і Oxford Photovoltaics.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua