Який відсоток українців хоче оформити біометрику (опитування)


Який відсоток українців хоче оформити біометрику (опитування)

Близько третини українців мають намір оформити закордонний біометричний паспорт, щоб найближчим часом скористатися безвізовим режимом з країнами Європейського Союзу.

Про це заявив виконавчий директор Київського прес-клубу Михайло Пересунько, презентуючи у вівторок результати дослідження громадської думки в рамках проекту «Перезавантаження. Відкрита влада».

«Близько третини населення має конкретні плани на те, щоб найближчим часом скористатися безвізом і оформити документ, який дасть можливість подорожувати. І ще третина має такі ж плани, але не визначені у часі», – зазначив Пересунько.

При цьому, уточнив він, 39% респондентів відповіли, що не планують оформляти біометричний закордонний паспорт, щоб скористатися безвізом, а 26,9% – планують його оформити коли-небудь.

Читайте також: Через значний попит потужності підприємства з виготовлення біометричних паспортів подвоять

Пересунько наголосив, що 11% опитаних, «або приблизно кожен 10-й житель України планує оформити до кінця року біометричний паспорт, і кожен 10-й респондент вже його має».

Крім того, близько 5% респондентів планують оформлення біометричного паспорта протягом найближчих кількох місяців і 2,5% вже подали документи на оформлення біометричного паспорта.

За словами Пересунька, респондентам також запропонували відповісти на питання, наскільки важливим для них особисто є введення безвізового режиму з ЄС.

«Майже половина – 48,8% опитаних відповіли, що для них це “важливо” або “скоріше важливо”. І протилежної думки дотримуються майже стільки ж респондентів – 47,9%. Тільки 3% опитаних не змогли визначитися з відповіддю на це питання», – зазначив Пересунько.

Опитування проводилося з 20 по 29 липня 2017 року Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременка спільно з Київським прес-клубом, Інститутом аналізу і прогнозування, відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування