Телефонні аферисти наживаються на українцях, які шукають роботу


Телефонні аферисти наживаються на українцях, які шукають роботу

Шахраї грабують людей через сайти пошуку роботи, повідомляє “Сегодня”.

“Найчастіше шахраї розраховують на максимально широку аудиторію. Це можуть бути продажі, робота водієм, робота в офісі секретарем або бухгалтером”, – розповідає директор сайту пошуку роботи Сергій Марченко.

Людей, які шукають роботу заманюють занадто вигідною вакансією з мінімальними умовами. Звісно, на такі оголошення вони відгукуються, іноді не звертаючи уваги, що номер, вказаний у вакансії, може бути платним. Казкова пропозиція роботи засліплює – і підозрілий номер телефону не викликає підозр. Злочинці використовують номери з початковими цифрами 070 і 090. Зателефонувавши до них, абонент платить за кожну хвилину розмови стільки, скільки встановив власник номера.

Варто сказати, що такими номерами користуються не тільки аферисти. Платні дзвінки встановлюють на телевізійних вікторинах, коли телеглядачам пропонують вгадати слово. Гроші беруть і за так звані “жовті дзвінки” – довідки по телефону. Так само працює і інтим по телефону. Але головна їхня відмінність від аферистів – вас заздалегідь попереджають про платний зв’язок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування