У Держстаті озвучили темпи зростання української економіки в II кв. 2017 року


У Держстаті озвучили темпи зростання української економіки в II кв. 2017 року

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в квітні-червні 2017 року по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склало 2,4% порівняно з 2,5% у першому кварталі 2017 року, таку оперативну оцінку оприлюднила Державна служба статистики в понеділок.

Згідно з її даними, по відношенню до попереднього кварталу (першого кварталу 2017 року) зростання ВВП склало з урахуванням сезонного фактора 0,6%.

Як повідомлялося, в червні цього року Держстат поліпшив оприлюднену в середині травня оцінку зростання ВВП у першому кварталі з 2,4% до 2,5%.

Одночасно відомство підтвердило попередню оцінку збільшення ВВП по відношенню до попереднього кварталу (четвертого кварталу 2016 року з урахуванням сезонного фактора – 0,3%.

Читайте також: Зростання цін в Україні прискорилося майже до 16%

У березні цього року Держстат поліпшив оцінку зростання ВВП у четвертому кварталі минулого року з 4,7% до 4,8%. Оцінка зростання за третій квартал поліпшувалася двічі – спочатку з 1,8% до 2%, а потім до 2,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування