В Україні можуть з'явитися сотні тисяч б/у авто з Німеччини


В Україні можуть з'явитися сотні тисяч б/у авто з Німеччини

У Німеччині продовжує розпалюватися скандал навколо дизельних авто і махінацій з показниками шкідливих викидів. Щоб якось розрядити обстановку і уникнути тотальної заборони на дизельні авто в містах, автовиробники почали пропонувати премії за здані в утиль старі дизельні авто в обмін на нові. Величина премій досягає від 2000 до 10000 євро. Притому, пропонує їх не тільки Volkswagen, а й інші німецькі автоконцерни. Також автовиробники пообіцяли переобладнати п’ять мільйонів дизельних авто для зниження рівня викидів в атмофсеру.

52% німців схвалюють премії в результаті заміни старих дизельних автомобілів на нові. Лише 30% виступають проти цієї ініціативи німецьких автовиробників. 48,6% водіїв дизельних авто підтвердили, що дана пропозиція зацікавить їх придбати новий дизельний автомобіль. Такими є результати опитування, проведеного інститутом Insa і опубліковані виданням Bild.

Представник партії Зелених Олівер Крішер (Oliver Krischer) застеріг, що ця ініціатива автовиробників призведе до поширення проблеми забруднення навколишнього середовища на бідні країни, зокрема на Африку, оскільки автовиробники не можуть запобігти тому, що старі автомобілі зрештою опиняться за кордоном і далі там будуть використовуватися. За словами Крішера, «цинічно ті автомобілі, які тут більше не відповідають стандартам, просто відправляти в інші країни».

Тим часом, старі німецькі авто хлинуть не тільки в Африку, про яку згадав Олівер Крішер, але і в Україну. Вітчизняні оператори очікують напливу як нових авто з німецького ринку, від купівлі яких відмовляються в самій Німеччині, так і старих авто.

На хвилі чуток про можливу заборону в’їзду в деякі міста дизельних авто, прагматичні німці взяли курс на позбавлення від старих авто.

І хоча за опитуваннями, лише кожен п’ятий з опитаних, які планують змінювати машину, розглядають можливість купівлі електромобіля. Але довіру до дизельних авто в Німеччині сильно підірвано.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування