Німеччина інвестує $10 млн в український малий і середній бізнес


Німеччина інвестує $10 млн в український малий і середній бізнес

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) внесе $10 млн в інвестиційний фонд для малих і середніх підприємств України, повідомляє посольство Німеччини в Україні.

Як повідомляє прес-служба посольства в понеділок, фонд Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) полегшить підприємствам малого і середнього бізнесу країни доступ до довгострокового фінансування.

“Цією участю Німеччина зміцнює свою позицію як однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку. Участь Німеччини є сигналом для інших приватних та інституційних інвесторів”, – йдеться в повідомленні посольства.

У диппредставництві розповіли, що фонд інвестує у орієнтовані на експорт галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку і харчову промисловість, а також підприємства електронної торгівлі та сферу охорони здоров’я.

У німецькому посольстві уточнили, що фонд, який фінансується, в першу чергу орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капіталу для власного зростання і, як показує досвід, створюють багато нових робочих місць.

Німецькі дипломати додали, що є наміри довести капітал фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) до $150 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування