У Кабміні розповіли, скільки років в Україні будуть впроваджувати 4G-зв'язок


У Кабміні розповіли, скільки років в Україні будуть впроваджувати 4G-зв'язок

Роботи з розширення стандарту зв’язку четвертого покоління 4G на території України будуть проводитися протягом двох років після проведення тендерів з продажу частот, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Кабмін прийняв рішення, яке дозволить підготувати проведення конкурсів з видачі ліцензій на користування радіочастотами для 4G. Далі – тендер для операторів зв’язку, після якого приблизно 2 роки будуть поетапно проходити роботи з поширення 4G», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Кабмін 9 серпня затвердив умови проведення в IV кварталі 2017 року – I кварталі 2018 року тендеру на продаж частот у діапазоні 1800 МГц з пріоритетним правом викупу для діючих операторів і стартовою вартістю лотів 3,975 млрд грн.

За словами голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), Олександра Животовського, тендер на продаж частот в діапазоні 2600 МГц буде оголошений до кінця цього року, але безпосередньо відбудеться в першому кварталі 2018 року. Початкова вартість діапазону частот для впровадження 4G оцінюється урядом в 6,3 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування