Майнери стимулювали зростання доходів NVIDIA


Майнери стимулювали зростання доходів NVIDIA

Доходи NVIDIA істотно зросли в другому кварталі 2017 фінансового року завдяки високому попиту на графічні рішення для видобутку криптовалют. Однак після публікації звіту акції компанії подешевшали на 6,6 %, оскільки зростання автомобільного та серверного бізнесу виявилося не таким сильним, як очікували на ринку.

За звітний тримісячний період, що завершився 30 липня 2017 року, чистий прибуток NVIDIA склав $583 млн, що приблизно вдвічі більше, ніж роком раніше. Продажі підскочили на 6 % до $2,23 млрд і виявилися вищіми за показник в $1,96 млрд, який пророкували аналітики, опитані FactSet. Прогноз компанії щодо виручки на поточну звітну чверть також перевищив очікування Уолл-стріт — 2,35 млрд ± 2 % проти 2,13 млрд доларів відповідно.

Голова NVIDIA Дженсен Хуанг (Jen-Hsun Huang) пов’язав високі результати компанії з сильними продажами ігрових GPU, які зараз також активно використовуються для обробки транзакцій з криптовалютами.

«Криптовалюта і блокчейн стали невід’ємною частиною. Потреба ринку у них буде зростати, і з часом вона стане досить великою», — повідомив Хуанг.

Зі звіту NVIDIA також випливає, що квартальна виручка в підрозділі з випуску рішень для дата-центрів більш ніж подвоїлася і досягла $416 млн, що, однак, не дотягує до середнього аналітичного прогнозу ($423,3 млн). Те ж саме стосується автомобільного бізнесу: тут доходи зросли на 19,3 % до $142 млн, тоді як експерти очікували $146,2 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування