ПАТ «Ідея Банк» розширює список ризикових країн


ПАТ «Ідея Банк» розширює список ризикових країн

ПАТ «Ідея Банк» розширює список країн з високим ризиком здійснення шахрайських операцій. Дана міра запроваджена з метою підвищення безпеки використання платіжних карток та для мінімізації ризиків здійснення несанкціонованих операцій, для всіх платіжних карток ПАТ «Ідея Банк».

Нижче наведено розширений список країн які віднесено до високо-ризикових:

Бангладеш, Бутан, М’янма, Шрі-Ланка, Китай, Індія, Східний Тимор, Індонезія, Японія, Корея, Демократична Народна республіка Корея, Республіка Малайзія, Папуа – Нова Гвінея, Філіппіни, Росія, В’єтнам, Таїланд, Тайвань (провінція Китаю), Австралія; Бруней-Даруссалам; Камбоджа; Острів Різдва; Кокосові острови; Острови Кука; Фіджі; Французька Полінезія; Острова Херд і Макдональд; Гонконг; Кірибаті; Лаоська Народно-Демократична Республіка; Макао; Мальдіви; Монголія; Науру; Непал; Нова Каледонія; Нова Зеландія; Ніуе; Острів Норфолк; Піткерн; Самоа; Сінгапур; Соломонові острови; Токелау; Тонга; Тувалу; Вануату; Уолліс і Футуна.

Отже, якщо ви плануєте закордону подорож в одну з цих країн, будь-ласка, проінформуйте представника банку та тимчасово зніміть обмеження з платіжної картки для використання у країні з підвищеними ризиком. Для цього достатньо просто зателефонувати до Контакт-Центру Ідея Банку за телефоном 0 800 50 20 30. Номер телефону для зв’язку у роумінгу +38 0342 55 87 62 (тарифи згідно оператора зв’язку)

ВАЖЛИВО! Для попередження виникнення непередбачуваних ситуацій пов’язаних з працездатністю платіжної картки за кордоном, просимо попереджати Банк в телефонному режимі, що платіжна картка певний період часу буде використовуватись за кордоном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування