"Антонов" відзвітував про прибуток: за півроку заробив майже 23 мільйони


"Антонов" відзвітував про прибуток: за півроку заробив майже 23 мільйони

Чистий прибуток державного авіабудівного концерну «Антонов», що входить до держхолдингу «Укроборонпром», в січні-червні 2017 року склав 22,7 млн грн.

Про це повідомила прес-служба «Укроборонпрому».

«Антонов» покращує фінансові показники завдяки впровадженню бізнес-процедур, які є логічними і зрозумілими для наших міжнародних партнерів.

Якісно інший рівень менеджменту відкрив перед підприємством нові горизонти і дозволив виходити на новий рівень співпраці», – зазначили в холдингу.

Згідно з повідомленням, поліпшення фінансових показників вдалося досягти в тому числі за рахунок диверсифікації постачальників і ринків, а також усунення залежності від Росії.

Зокрема, в 2015 році 41% комплектуючих літака АН-178 були російськими, а вже в 2016 році підприємство повністю відмовилося від використання запчастин з цієї країни.

«Раніше майже 80% своєї продукції “Антонов” поставляв у РФ. Підприємство втратило величезні обсяги і ключовий ринок. Але ми вистояли, адже і можливості підприємства, і ринок збуту не виявилися залежними від північного сусіда. Так, переорієнтація на нові ринки і отримання на них замовлень не відбулися в один момент, але авіабудівний флагман країни розвивається, він прибутковий і має чіткий вектор розвитку», – зазначили в прес-службі.

Довідка Finance.UA:

  • «Антонов» – єдиний в Україні виробник літаків.
  • За підсумками 2016 року підприємство збільшило чистий прибуток в 4 рази в порівнянні з 2015 роком – до 178,1 млн грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Антонов" відзвітував про прибуток: за півроку заробив майже 23 мільйони» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua