Швидкість пересування в тунелях Маска складе до 965 км/год


Швидкість пересування в тунелях Маска складе до 965 км/год

Компанія підприємця Ілона Маска The Boring Company побудує підземну транспортну мережу для поїздок як на короткі, так і на довгі дистанції. Автомобілі будуть рухатися по тунелях зі швидкістю 200 км/год, а вакуумні поїзди Hyperloop – зі швидкістю до 965 км/год. Однак досі невідомо, чи отримав Маск від влади дозвіл на реалізацію свого проекту.

Спочатку Ілон Маск планував вирішити проблему з пробками в Лос-Анджелесі і прокласти невелику підземну трасу, щоб простіше було добиратися до офісу SpaceX. Тепер підприємець збирається з’єднати столицю США Вашингтон з Нью-Йорком, використовуючи швидкісні вакуумні поїзди і електромодулі для транспортування автомобілів.

Як повідомляє The Guardian з посиланням на офіційну заяву The Boring Company, Ілон Маск побудує в Америці багаторівневу підземну транспортну мережу для переміщення на короткі відстані в межах міста і на довгі – з одного міста в інше. «Основу складуть стандартні герметичні тунелі з електроплатформами для перевезення автомобілів. Їх швидкість складе 200 км/год», – повідомляє компанія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування