0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кілька місяців роботи в "Укрзалізниці" дорівнювали п'яти рокам на польській залізниці - Балчун


Кілька місяців роботи в "Укрзалізниці" дорівнювали п'яти рокам на польській залізниці - Балчун

Кілька місяців роботи в “Укрзалізниці” за інтенсивністю відповідали п’яти рокам роботи в PKP Cargo.

Про це повідомив екс-глава УЗ Войцех Балчун.

“Кожен наступний тиждень був своєрідним рекордом. Це була найважча і найвідповідальніша робота в моєму житті”, – написав Балчун сьогодні у себе в Facebook.

Серед досягнень він відзначив неоціненний досвід роботи в абсолютно відмінній системі звичаїв, ментальності, корпоративної культури.

“Досягнуті в екстремальній реальності результати захищають самі себе і навіть щоденний чорний PR, жертвою якого я був, не в змозі знищити побудованого мною. Не все вдалося, я теж робив помилки, але я був трохи сапером на мінному полі”, – поскаржився Балчун.

Він запевняє, що прийняв рішення про звільнення самостійно. “УЗ – це стратегічна компанія для України і перебування на чолі її іноземця створювало низку формальних проблем. Деякі з них з об’єктивних причин були непереборними”, – пояснив поляк.

Він упевнений, що почав реформи і направив компанію на шлях розвитку і змін, з якого вже не повинні зійти.

“Я також показав, що можна “по-іншому” або “нормально” керувати такою великою організацією в пострадянській системі”, – заявив Балчун.

Нагадаємо, 9 серпня Кабмін України звільнив Войцеха Балчуна з посади керівника “Укрзалізниці”, нібито “через особисті обставини”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування