Американці використовують менше електроенергії, ніж 10 років тому


Американці використовують менше електроенергії, ніж 10 років тому

Згідно з даними, опублікованими Управлінням з енергетичної інформації США, американці споживають на 10% менше електроенергії, у порівнянні з 2007 роком, незважаючи на величезну кількість нових гаджетів, пише Recode.

Все, від наших систем опалення до зубних щіток, підключено до електрики і інтернету, а смартфони не випускаються з рук. Проте, американці використовують менше електроенергії, ніж 10 років тому.

За даними Управління з енергетичної інформації США, загальний обсяг продажу електроенергії в американських домогосподарствах знизився на 3% в 2010-2016 роках і на 7% відсотків в перерахунку на душу населення. Як таке можливо? Дуже просто – гаджети стають все більш ефективними, енергоємними і маленькими. Більшість телевізорів тепер плоскі і вимагають менше електроенергії, ніж величезні монітори. Телевізори, в принципі, зникають з американських домівок. Замість цього американці проводять все більше часу в інтернеті, використовуючи планшети і смартфони.

Крім того, більшість персональних комп’ютерів підключена до «хмарних сервісів», завдяки яким частина енергетичних витрат переноситься в комерційний сектор – на сервери Facebook, Google і Amazon. Там теж підвищується ефективність, але наші потреби в даних будуть рости все більше і більше протягом наступних 20 років. В УЕІ вважають, що такий стан триватиме недовго і в період з 2030 За 2040 рік, споживання електроенергії зросте через різке зростання заряджаються пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування