У держбюджеті вже 7 років не виділяють гроші на кредити для здобуття вищої освіти


У держбюджеті вже 7 років не виділяють гроші на кредити для здобуття вищої освіти

Міністерство освіти і науки констатує, що в державному бюджеті з 2010 року не передбачалися кошти на надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти.

Про це йдеться у відповіді Міносвіти на запит Українських Новин.

“Даний механізм передбачений порядком надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 року №916. Однак для реалізації цього механізму необхідні кошти, які з 2010 року на дані цілі в державному бюджеті не передбачалися”, – йдеться в ньому.

Відповідно до вищевказаного порядку, цільовий пільговий держкредит для здобуття вищої освіти за денною, вечірньою та заочною формою навчання у вищих навчальних закладах незалежно від форми власності можуть отримати молоді громадяни України віком до 28 років, які успішно склали вступні іспити або навчаються на будь-якому курсі вищого навчального закладу .

Кредит повинен надаватися тільки один раз на навчання за однією і тією ж спеціальністю для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра у вищому навчальному закладі, що функціонує на території України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
В Контексті Finance.ua
Опитування